5 Ağustos 2009 Çarşamba

Unutulmaz Dizi Oyuncuları

SERHAN YAVAŞ (Harun)
30 yaşlarında, yakışıklı bir erkek. Armatörlük ve uluslararası taşımacılık işi yapan aile şirketlerinde, babasının yardımcısı konumunda. Evleneceği insanın seçimi konusunda vereceği karar çevresindeki herkesi çok etkileyecek.


SİNEM ÖZTUFAN (Melda)
25 yaşlarında güzel bir genç kız. Eda’nın ablası. Üniversiteyi birincilikle bitiren Melda, Feyyaz beyin şirketinde çalışmaya başlayacaktır. Son derece idealist ve işkolik bir yapısı var. Harun ile başlayan yakınlığı beraberinde pek çok olayı da sürükleyecek.

ÖZLEM YILMAZ (Eda)
19-20 yaşlarında, oldukça güzel bir genç kız. Üniversitede tasarım konusunda eğitim almakta. Gerçek aşkı tattığını düşündüğü sırada karşı karşıya kalacağı gelişmeler ve yapacağı fedakarlık onun ve onunla bağlantılı pek çok kişinin de hayatını değiştirecek.

BUĞRA GÜLSOY (Tolga)
25-26 yaşlarında. Eda ve Seval’in arkadaşı..Hasta annesiyle yaşıyor. Hem üniversiteye gidip, hem de bir şirkette part-time çalışıyor. Eda’ya yapacağı yardımın peşi sıra gelişen olaylar, onu hayal bile edemeyeceği gelişmelerin içine atacak.
FİKRET HAKAN (Feyyaz)
60 yaşlarında. Harun, Işıl ve Nisa’nın babası. Bugünkü durumuna gelebilmek için çok çalışmış birisi. İş konusunda oldukça sert ve disiplinli bir patron. Ama aynı zamanda da babacan biri. Aile içinde de geleneklerine bağlı bir baba. Geçmişinde yaptığı bir iki karanlık iş sonralarını onun ve ailesinin başını epeyce ağrıtacak.
DENİZ GÖKÇER (Saadet)
55 yaşlarında. Harun ve Işıl’ın annesi. Yaşadıkları ihtişamlı hayata rağmen, son derece mütevazi bir kadın. Ailesi uğruna kocasından kaynaklanan bazı sorunlara göğüs geriyor.


ALİYE UZUNATAĞAN (Türkan)
50 yaşlarında, ev hanımı. Eda, Melda ve Kerem’in annesi. Kendini çocuklarına adamış bir kadın. Aile bütçesine katkıda bulunmak için dikiş dikip, nakış işliyor. Tek isteği kızlarının mutlu birer evlilik yapması.

AHMET UZ (Cemil)
55 yaşlarında, araba tamir atölyesi var. Eda, Melda ve Kerem’in babası. Türk aile yapısına ve geleneklere bağlı birisi.HAKAN VANLI (Burak)
40 yaşlarında. Harun’ların şirketinde genel koordinatör. Yakışıklı ve kadınlara nasıl davranılacağını iyi bilen biri. Feyyaz beyin kızı Işıl ile evli. Ancak evliliklerindeki sorunlar Burak’ı dışarı itmiş. Karısının huysuzlukları yüzünden hayatında başka kadınlar ve kumar var.

AYLİN ARASIL (Işıl)
32 yaşında. Harun ve Nisa’nın ablası. Kardeşlerinin aksine şımarık ve küstah bir yapıya sahip. İnsanları maddi durumlarına göre sınıflandıran ve kendinden aşağı gördüğü tiplere acımasızca davranan biri. Bu davranışlarının altında da, aşık olarak evlendiği şirketin koordinatörü Burak ile olan mutsuz evliliği yatmakta.
ANIL ÇELİK (Kerem)
Eda ve Melda’nın erkek kardeşi..Lise öğrencisi..Okuldan geri kalan zamanında babasına yardım ediyor..Okuldan bir kızı çok beğeniyor. Tamirhaneye gelen güzel bir kız müşterinin yardımıyla bu kızı etkilemeye çalışacak.

HÜSEYİN ERKANLI (Metin)
26-27 yaşlarında.Tolga'nın en yakın arkadaşı, Tolga, Eda ve Seval'in folklorden arkadaşı, Tolga'nın aynı zamanda sırdaşıdır...ROKSEN LÜLÜ (Seval)
19-20 yaşlarında. Eda’nın ortaokul ve liseden en yakın arkadaşı. Bir giyim mağazasında satış temsilcisi. Neşeli, hazırcevap ve hayallerle dolu bir karaktere sahip.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder